9. kapitola: Bůh neexistuje, milý chlapče.

5. března 2014 v 18:58 | Marrei |  I'm Death, nice to meet you.
Jak se máte, moji drazí čtenáři? Já nic moc, jsem nemocná a doma, což není zrovna nějaká zábava... A napadla mě jedna povídka, originální fantasy - a femslash k tomu. A uvažuji o nějaké HP povídce, jen ještě nevím, jestli to bude porno, m-preg či něco pro změnu normálního...

A tato kapitola je věnována Lily of the valley a Michato. Zbožňuji vás, holky. :3
Stál tam jako solný sloup a zíral do prázdna. Zmizel. Harry zmizel. Prostě tam stál, z naprosto neznámého důvodu se omluvil, a pak už byl… fuč.

"Ty jsi Louis, že?" ozvalo se za ním. Přikývl, ale neotočil se, aby se podíval na příchozího. Jen stál a koukal a absolutně nechápal.

Jeho mozek si ještě neuvědomil, že ho Harry opustil. Že tu je sám.

"Už šel," řekl mu neznámý, když došel až k němu. Louis k němu opatrně vzhlédl. Jednalo se o vysokého muže, jehož hnědé oči se na něj usmívaly. "Jsem Nick," představil se.

Louis jen přikývl. Vnímal to jen napůl ucha. Muž si povzdechl, ale nakonec ho chytil za ruku a odtáhl ho pryč. Modrooký se nebránil, když ho táhl k centru Osudu, jediné budově široko daleko. Patrně si toho ani nevšiml, a panikařit začal až v momentě, kdy byl usazen na židli v kanceláři a přímo před ním seděl Osud v celé své kráse.

"Já… co se to-" začal, ale naprosto neúspěšně, absolutně netušil, co by měl říct.

A kde to je. A co tu dělá. A kdo to sedí před ním.

"Jsem Osud, Louisi," představil se neznámý, jenž dnes svým vzhledem připomínal Albuse Brumbála. Modrooký jen přikývl, slova se stále nechtěla dostat ven z jeho hlavy, kde splašeně pobíhala jako křeček v kleci.

"Patrně nechápeš, proč jsi tu a co se stalo, že ano?"

Louis přikývl a přemýšlel, jestli se má děsit. Asi… asi se stalo skutečně něco vážného.

"Tak tedy… V minulosti se stávalo, že na pozici Smrti se dostávali i osoby, které na to neměly patřičné předpoklady. Proto se objevilo kouzlo, kterými mohla starší Smrt tu mladší toho zbavit," na okamžik se odmlčel a zadíval se na Louise, zda mu to dojde už tohoto. Nedošlo. "Myslel jsem, že už bylo zapomenuto, ale jak vidno, asi jsem se zmýlil."

"Počkat… To myslíte, že ho použil Harry?"

Blik, cvak, zkrat.

"Vím to," opravil ho Osud, "patrně si myslel, že mi nezbude nic jiného, než tě poslat do nového života, nicméně…"

"Nicméně?" Louis se na něj nechápavě podíval. Osud si povzdechl a pokračoval.

"Máš teď několik možností, Louisi. Je jen na tobě, kterou si vybereš."

Chlapec přikývl - toto kupodivu pochopil snadno.

"První je, že půjdeš dál, do dalšího života. Nebudeš si ho moc ovlivnit jako vysloužilé Smrti, jen se znovu narodíš a na předchozí život zapomeneš," Osud se na chvíli odmlčel, dal chlapci dostatek času, aby si to probral v hlavě. "Druhá je, že přestoupíš do služeb anděla. Najdu ti někoho na zaučení a budeš sloužit tady, v Ničem. A ta třetí…," znovu se odmlčel a Louis ho pozorně sledoval.

"Ta třetí?" zeptal se po chvíli mlčení.

"Musel bys udělat zkoušky. Není to zrovna oblíbená možnost. Abys rozuměl, povaha Ničeho umožňuje cestování časem. Tvým úkolem by tedy bylo, přenést dávno mrtvé sem. Ty situace jsou poněkud náročné, mají prověřit psychiku a schopnost dotyčného být Smrtí. Přitom by na tebe dohlížel Harry," dodal jen tak mimochodem.

Louis přemýšlel jen chvíli. Nechtěl jít dál a zapomenout. A ten anděl možná zněl zajímavé a nemuselo by to být špatné, ale Harry byl Harry.

"Vybral bych si tu třetí," řekl. Uslyšel odfrknutí Nicholase, který stál za ním a na kterého už Louis téměř zapomněl. Osud vážně přikývl.

"Dobře. Jen co sem Harry někoho donese, budete moc začít," pronesl to neutrálním tónem, ale i tak měl chlapec pocit, že z něho slyší kapku nadšení. Chvíli tam jen mlčky seděli, než se Louis odvážil zeptat.

"Proč to vlastně udělal?"

Osud chvíli váhal s odpovědí, jako kdyby se pokoušel najít vhodná slova.

A situace, kdy slova dojdou i Osudu, je neuvěřitelně špatná.

"Z lásky, alespoň myslím. Nevyznám se ve Smrtích," přiznal. "Patrně tě chtěl ochránit, i když pravda, udělal to poněkud… zvláštním způsobem."

"Ta láska," odfrkl si za jeho zády Nick. Oba - Osud i Louis - se na něj překvapeně podívali.

"Ano, Nicholasi?" oslovil ho Osud, doufajíc, že to vysvětlí i Louisovi. On to samozřejmě už věděl.

"Jen… Nechápu, jak můžou Smrti milovat. A jak se zvládnou tak rychle zamilovat. Andělovi to trvá celou věčnost," odfrkl si.

Louis se překvapeně podíval na Osud. Jako kdyby ho v tom okamžiku cosi bodlo do slabého místa a on si uvědomil, že ten Nick má možná trochu pravdu…

"Smrti se zamilovávají rychleji, ano, je to jejich přirozenost," řekl, a když se všiml dvou nechápavých pohledů, pokračoval. "Je to určitý reflex, protože za hodně krátký čas dělají mnoho věcí. Někdy za jejich hodinu stihnou to, co živí či jiní nemrtví udělají za den. Proto i rychleji podlehnou lásce."

Nastala další chvíle ticha. Ale nic dalšího se nestalo, nikdo se na nic neptal. Anděl si cosi pro sebe možná mumlal, ale kdo by mu věnoval pozornost, že ano. Louis se díval na podlahu a přemýšlel.

Předtím se bál, že jeho city nejsou pravé. Těch několik dní mu přišla jako krátká doba a nevěřil na lásku na první pohled, ale nedokázal si pomoc, stejně jako každý jiný zamilovaný člověk. Prostě se to stalo. A tohle mu to jen potvrdilo, ukázalo, že by to mohlo být pravé a nejedná se jen o nějaký blud.

Kdyby Harry chtěl, mohl by s ním trávit věčnost.

Když v tom si něco uvědomil.

Vzhlédl a opatrně oslovil Osud. "Mohl bych se na něco zeptat?"

"Samozřejmě."

"Harry se zmiňoval, že nemohou pracovat dvě Smrti společně… Je to pravda?"

Chvíle rozmýšlení. "Částečně?"

"Rozhodně to není takové, jako kdybych měl popřít existenci Boha - a ten skutečně neexistuje, milý chlapče. Nicméně vesmír je různý a stále se mění. Kdo ví, co se stane zítra?"

Louis nechápal. Ztratil se v tom, ale Nick se mu s povzdechnutím rozhodl pomoc.

"Tím chce říct, že sice se to ještě nikdy nestalo, ale není to nereálné."

Chlapec se na něj překvapeně podíval. "Děkuji," hlesl pak. Tato odpověď byla už jasnější.

Další, protentokrát kratší, chvíle ticha. Osud se usmíval, anděl opíral o stěnu a Louis čekal. Netušil, co ho čeká, ale povzbuzen těmi všemi slovy byl odhodlán to zvládnout.

Musí. Možná i proto se raději neptal, co se stane, pokud neuspěje.

Zdánlivou idylku narušilo prudké otevření dveří. A vpád jisté Smrti.


Komentáře:
F. Drake - Hech, já sebe taky ne.
Lily of the valley - Nemocný přítel, nemocná Marrei... Ach, to asi není moc dobrá kombinace. :D
Michato - A ta duha se jen tak neobjeví... O:)
Meredith - Spokojená s vysvětlením, drahá? O:)
IQY - Stále umírám a směji se a neuvěřitelně mi zlepšuješ náladu. (A až budu mít tvůrčí krizi, vím, za kým jít.)
Chriss - Energetické sračky nežeru (stačí cola). Ale klidně zajeď, potřebuji někoho na mazlení... ehm... O:)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 F. Drake | Web | 5. března 2014 v 19:57 | Reagovat

A pokračování s Harrym mám kde jako?

2 Chriss | Web | 5. března 2014 v 20:24 | Reagovat

Jo, naprosto souhlasím s Foxie. Kde je pokračování s Harryho pohledem na ty city, hmm?

A zajedu, taky mi chybí cuddle time.

3 Michato | 6. března 2014 v 7:44 | Reagovat

Jé! První kapitola vůbec v mojem životě věnovaná mně (částečně mně :D) a zrovna je to tahle božská povídka :33
Zlepšila si mi jinak mizerný čtvrtek (kdo by chtěl biolu, zemák a fyziku v jeden den ? :D) :33
Je to božský :D
Osud mě štve stejně jako Brumbál :D
A pokud přemýšlíš nad HP, klidně můžeš udělat m-preg :D To je přece úplně normální :D

4 IQY | 6. března 2014 v 11:41 | Reagovat

...chvíle ticha. Osud se usmíval, anděl opíral o stěnu a Louis čekal.
Zdánlivou idylku narušilo prudké otevření dveří. A vpád jisté Smrti...

a IQY prudko vdýchla vzduch do utláčaných pľúc, vydral sa z nej len bojovný pokrik: "KONEČNE AKCIA!!! YYIPEE! YYHHÁÁÁ! BANZÁÁÁJ!"

... vzduch v kancli Osudu bol náhle nedýchateľný. Smrť, prudký vpád do deja, okamžitá príprava tela k boju, nervy našponované nadoraz... skaza bola nevyhnutná!

Smrť Harry si neskoro uvedomil svoju chybu - fakt si nemal dávať k obedu čočkovou polévku, fazulový prívarok a hrachovou kaši! Uznajte, to by odrovnalo aj rozzúreného nosorožca, nieto Osud a dajakého pofidérneho anjelíka.

Harry sa snažil zamaskovať pokašliavaním nástojčivý zvuk unikajúcich vetrov z vlastného tráviaceho traktu, no neúspešne. Prezradil ho podvedomý úsmev, čo sa mu nalepil na tvár v okamihu uvolnenia ohromného tlaku v intestinum crassum ( latinky hrubé črevo ).

Desivý zelený opar zaplavil okolie, dorazil rýchlosťou svetla k tvári Osud i anjela. Obaja vytreštili oči zdesením, nasali nehorázny puch do nozdier, Osud si ešte stihol priraziť ruku k nosu. Všetko márne, sila útoku Harryho ich porazila a obaja šedý v tvárach i mrákotách sa zviezli popri stene k podlahe.

Harry strelil pohľadom k Louisovi, mykol ramenami: "Sorry... ale keď musíš, tak musíš..."

"Miláčik, už som ti neraz vravel, že lušteniny ti nesvedčia. Prečo berieš moje rady na ľahkú váhu?" Louis len pokýval hlavou, mierne, chápavo sa usmial a vykročil k otvorenej náruči milenca. Schoval sa v pevnom objatí Smrti, prilepil pery na líce Harryho, červenajúce sa studom.

"Prepáč, láska, zasa som neodolal. Ale sľubujem, nabudúce si dám radšej šnicel. Teraz si ťa odnesiem na náš obláčik, mám na teba chuť."

"Nie! Najprv minimálne polhodina tvrdej práce, nech sa zbavíš aj zvyšného tlaku! Pôjdeš vidlami prehadzovať ťažké búrkové mraky, treba dotvoriť tajfún pre Filipíny!" neúprosne štekol Louis.

"Ale... si zlý... láska, túžim po tebe..."

"Povedal som!"

"Tak... dobre. A dostanem potom odmenu?"  už zmierený Harry šepol do uška svojej láske.

"Hmm... možno..."

"No tááák, prosím. Milujem ťa."

"Ok, čo by si rád?"

"Ty vieš," Harrymu zasvietil chtíč v očiach.

"Už zasa?" Louis vypískol vysokou fistulou, keď si uvedomil, kam Harry mieri.

"Áno! Prosím..."

Louis nemal rád polepenú kožu, ale pre Harryho sa premôže. Už zasa...
Pripravil si teplú čokoládu, zohrial med, našiel tajnú zásobu gumových medvedíkov a všetko preniesol na nadýchaný obláčik s diaľkovým ovládaním.

A pokiaľ Harry makal ako šrób s vidlami a chystal pohromu pre Filipíny ( aspoň bude práce pre Smrti a nebudú sa nudiť - lebo kto sa hrá, nezlobí ), Louis si vyvalil sexi telíčko do záhybov obláčiku, v pásikoch sa polieval medom i čokoládou, z gumymedvedíkov tvoril obrázok na brušku.
Napokon ponoril špičku naliateho údu do čokolády, vytvoril na ňom kúzelnú čiapočku, ozdobil červeným medvedíkom a ticho si povzdychol: "Bože, raz z toľkého cukru dostane cukrovku..."

Ale to už sa Harry blížil z obláčiku vodopádov, vydrhntý, voňavý a nadržaný!

Louis stihol postrehnúť iba kúsok jazyka milenca a nebezpečné zaiskrenie v očiach... potom sa prepadol do temna slasti a jeho čokoládová špička s medvedíkm zmizla za perami Harryho zmyselných úst.

... a IQY sa v tú ranu zobudila, rozmachla rukami, zrazila budík, čo vrešťal ako Viktorka u splavu...
"Kurva robota! Teraz mám ísť na cviká z matiky?! Ani omylom!"

Zaľahla späť do perín a úpenlivo prosila Osud, aby jej vrátil sen o tri políčka naspäť, keď už Harry zlízal čokoládovú čiapočku a chystal sa preláskať k perám Louisa.

btw, Mar, je pre mňa česť tvoriť komenty pre Teba, lebo sa bavím Tvojou poviedkou :)
pá a už tam to lorno ( viď ľahké porno ) vkomponuj, lebo my čakáme... nie som tu sama úchyl...

5 Marrei | Web | 6. března 2014 v 13:22 | Reagovat

[4]: Já tě naprosto miluji. Smála jsem se jako idiot a málem se udusila piškoty, ale to nevadí. Sakra, potřebuji na tebe nějaký kontakt, vedeš fb, e-mail? :D

6 IQY | 6. března 2014 v 14:46 | Reagovat

[5]:díky, Miláčik! Rada som Ťa pobavila :) sorráč, mala som 30 minút pauzu v povinnostiach a vidíš, čo Ti vyvediem...

"Zááááhadná smrť Marrei medzi omrvinkami diabolských piškót! Kto je ten záááákerný vrah? Kúúpte si dnešnéééé vydanie novín "Prsk sem, prsk tam, nám už je to všetko jedno""... kamelot huláka ulicami, Marrei tíško tuhne a chladne v boxe... a IQY popíja zelený jed, spokojná s vlastnou zákernosťou... Marrei ju už dávno "srala" dokonalými poviedkami a preto prišiel zaslúžený trest!
"Nikto ma nikdy nenájde, neobjaví, neobviní! Som dokonalý vrah... ehm, ale dnes som si asi namiešala silný jed! Kurva, že ma páli krk!"
IQY kucká, ťažko dýchal, krv steká z kútika úst, zrak sa kalí... v predsmrtnej agónií zachraptí smerom k monitoru: "... nikto, nikdy... možno len Marrei na... ellstedam@gmail.com, alebo... toothlessdevil99@gmail.com"

malé upozornenie pre Marrei - IQY je úchyl, divný patrón - neznáša sociálne siete, web, klam a homofóbov! sama je čistokrné hetero s prudkým sklonom k yaio, yuri a pod. y :)))

sama občas píše pre priateľky rôzne FF, kúsok originálnych kapitoloviek, sarkasticky rýpe okolie až schytá cez chrap :))

Mar, už som Ti písala, že svet je gombička, čo sa občas pára, má deravé očko v duši a len smiechom dokážeme tú dierku zaplátať?

myslím tým, my dievčence
chlapci tú dierku plátajú v sexi pózach vlastným telom a ja fŕkam sliny závisti :)))
ako vravím, úchyl :))

pá, teším sa na Tvoju odvetu v 10.časti, teším sa na Harryho esenciu a Louisov šarm

7 Lily of the valley | Web | 6. března 2014 v 22:50 | Reagovat

No ták, za prvý - teď už se nemůžu zeptat, co se stane, když to nesplní, protože to je očividně na Harrym, aby to Louisovi pěkně vmetl, a zároveň určitě nějaká hrozně nepěkná věc, kterou si (kocour - nemůžu si to odpustit) Modroočko určitě vůůůbec nezaslouží.
Za druhý - ŽÁDNÝ cliffhangery! Já vím, jakej je to super pocit, pěkně ty čtenáře podusit vypracovaným precizním cliffem, ale když jsem v pozici onoho čtenáře, asi bych někomu (naprosto náhodnému, samozřejmě) zakroutila krkem! :D

Já chci pěkné porno! Ano, prosím! HP porno, to jsou ROKY co jsem ho četla! :D Jen ne SS/HP, toho už mám plný zuby. No... i když... ;)

Je to fajn, fandit fandomu, který se mě jinak absolutně nedotýká, ty postavy mi normálně (lidi dobře) nic neříkají...
Ale tady je Harry a Louis a jsou skvělí! :)

A, aby nedošlo k nějaké mýlce, momentálně jsem naprosto časově neschopná cokoliv napsat. Skoro ani číst, teda... :D Ale nemíním v tom pokračovat dlouho, až si zase najedu nějakou rutinu toho posranýho semestru, tak to půjde.

A děkuji za věnování ;)

8 Petí. | Web | 10. března 2014 v 16:18 | Reagovat

Už jsem ti řekla, že ta povídka je dokonalá, ale musím ti to napsat zase. Achjo, já taková témata strašně žeru a vždycky potom musím dumat nad tím, co bude dál, protože se bojím, co zase vymyslíš. Máš to strašně dobře promyšlené. Stejně jako každou povídku. Těším se na další, vážně je to skvělé. :)

9 Amissa | Web | 12. března 2014 v 18:56 | Reagovat

Aww, boží! Opět :'3
Ale už se nemůžu dočkat nějakého pořádného porna! Že tu brzo bude, žejo?! *dělá psí oči* :333

10 Kennflonmete | E-mail | Web | 14. května 2017 v 21:07 | Reagovat

Viagra Ohne Rezept Shop  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Rezeptfreies Viagra Kaufen Cialis Apothekenpreis Buy Dapoxetine 90mg Generic Pour Propecia Macrobid 100mg On Sale Propecia Medication Order

11 RobertKag | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 22:15 | Reagovat

Doctor Who is now considered a British Institute and has come a long way since it first aired on November 23rd 1963. The very first show saw the Doctor travel 100,00 years into the past to help some dim cavemen discover light. After 26 seasons and seven Doctors later the series came off our screens in 1989 much to the disappointment of the huge devoted fanbase. In 1996 an attempt was made to revive Doctor Who but it wasnt until June 2005 when it came back with a vengeance with Christopher Eccleston as the ninth Doctor that put the series back on the map as it were. It then went on for 5 years with David Tenant portraying the Doctor until 2010 when Matt Smith took over the role. Today it is still a great family show and has attracted many new fans.
<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/commander-cialis-generique-en-france/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/commander-cialis-generique-en-france/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama